Odcinek 78

W 78. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia dokucza Anie Laurze z powodu jej niepełnosprawności. Emisja 21 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 78

Orlando pociesza Anę Lucíę. Zapewnia ją, że kiedy odkryje wszystkie kłamstwa, jakimi karmił ją Santiago, ucieszy się, że z nim zerwała. Dodatkowo wyjawia jej imię żony Santiaga oraz proponuje, żeby zapomniała o nim i dała szansę jemu. Valentín zawiera sojusz z Edmudnem. Wspólnie planują zniszczyć fundację i w tym celu posługują się Valerią. Valentín zaprasza ją na kolację, by w tym czasie Edmundo mógł dobrać się do jej komputera i wyprowadzić pieniądze z konta fundacji.

Ana Laura wspomina Ramirowi o propozycji Valentína dotyczącej zorganizowania koncertu charytatywnego na rzecz fundacji. Ramirowi nie podoba się ten pomysł tylko dlatego, że wyszedł od Valentína. Uważa bowiem, że niepełnosprawny mężczyzna szuka pretekstu, żeby ich ze sobą poróżnić i dlatego mu nie ufa. Ramiro posądza Iñakiego o celowe zaaranżowanie spotkania Any Lucíi z Santiagiem, by mógł otworzyć sobie furtkę do zdobycia Any Leticii. Iñaki nie komentuje jego zarzutów, a jedynie przyznaje, że podoba mu się Ana Leticia.

Ana Laura zwierza się Anie Leticii ze swoich obaw – Ramiro zaproponował jej wspólne spędzenie weekendu i nie chce go rozczarować. Ana Leticia insynuuje, że Ramiro przerazi się kiedy zobaczy ją bez protezy i nie będzie mógł się z nią kochać. Ana Leticia złości się, gdy Mariano wyznaje jej, że zakochał się w Viridianie, ale ukrywa swoje emocje. By zmienić temat, a zarazem poprawić swój wizerunek zgrywa zatroskaną siostrę, zdeterminowaną odnalezieniem zaginionej Any Lucíi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. agata
  5 kwietnia 2017 o 17:14  - Odpowiedz

  Ktos wie to wkoncu kim jest marselo dobrym byl czlowiwkiem przed wypadkiem czy zlym bo juz nie czaje telki prosze o odpowiedz jak ktos wie

  • Carmen
   5 kwietnia 2017 o 21:50  - Odpowiedz

   Nikt nie jest do końca dobry ani zły. Marcelo zły nie był ale miał sporo grzechów na sumieniu co wyjdzie potem. Byl twardym gościem to fakt. Stal sie taki przez ojca – Facunda. Ten po śmierci matki umieścił go w internacie i surowo chowal. Potem jak Marcelo.odzyska pamięć będzie to wspominał.

 2. aga
  5 kwietnia 2017 o 18:50  - Odpowiedz

  prosty temat. Zawsze był dobry tylko ta żoną go niszczyła.
  Przed wypadkiem był detektywem i szukał zaginionej Anny Luci za to jego żona Anna Leticia nie chciała zeby ja znalazł i miała kochanka Daniela dlatego poprosiła Ewarista żeby go zabił z tad ten wypadek w którym przezył i amnezja. Wczesniejsza jego postac była pewna siebie, wie co chciał a po wypadku taki ciapciuś bo zagubił się ze wszystkim.