Odcinek 82

W 82. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ramiro zostaje umówiony na spotkanie z Giną. Emisja 27 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 82

Ana Leticia niepokoi się, gdy Marcelo obwieszcza Ernestinie, że tuż przed wypadkiem dotarł do Any Lucíi. Pewny siebie zapowiada, że dowie się, komu zależało na ukryciu prawdy. Valentín prowokuje Edmunda, by odegrać się na nim za problemy, jakie ściągnął na Valerię. Ośmiela się przypomnieć mu, że ukrywa przed synem swoje powiazania z Evaristem, ojcem Giny. Iñaki jest zaskoczony obecnością ojca nad mogiłą Daniela. Mężczyzna domyśla się, że jego syn w głębi serca cierpi z powodu śmierci przyrodniego brata. Iñaki zapiera się, że zgodził się zostać dawcą z czysto finansowych powódek i obwinia ojca o to, że odebrał mu miłość matki.

Marcelo ostrzega Soledad, że dotrzyma zapowiedzi i wtrąci ją do więzienia. Ramiro i Ana Laura zapewniają Valerię, że wierzą w jej uczciwość oraz że wszystko wkrótce się wyjaśni. Ramiro odbiera telefon od osoby przypominającej Ginę, która zaprasza go na spotkanie w hotelu. Chwilę później zostaje ona zamordowana. Ana Leticia przyłapuje Marcela na pocałunku z inną kobietą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. zlooo
    21 kwietnia 2017 o 19:56  - Odpowiedz

    gina? ale jak to zmartwychwstała? 😀 i zaraz zabili ja? :c

  2. Edi
    26 kwietnia 2017 o 18:34  - Odpowiedz

    Ana Leticia wygląda na tym zdjęciu jak prostytutka. Jeszcze z tym paskiem na szyi… W sumie może nie tylko wygląda 😉