Odcinek 83

W 83. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Marcelo zapowiada Anie Leticii, że się na niej zemści. Emisja 28 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 83

Marcelo oświadcza Anie Lucíi, że pocałunek, który właśnie sobie dali uświadomił mu, że Santiago umarł i nawet miłość go nie uratowała, dlatego teraz przejmie całkowitą kontrolę nad swoim życiem i nie ma w nim dla niej miejsca. Valentín, Ramiro i Mariano znajdują ciało kobiety, którą brali za Ginę.

Ana Leticia policzkuje męża za jego pocałunek z Aną Lucíą, na co ten odpowiada szyderczym komentarzem – obiecał jej, że odnajdzie jej siostrę i to właśnie uczynił. Marcelo dodaje, że nie powinna być zdziwiona faktem, że zakochał się w jej siostrze oraz stwierdza, że sama doprowadziła do tej sytuacji, albowiem po nieudanej próbie zabójstwa, którą osobiście zleciła, a który kosztował go utratę pamięci, zakochał się w kobiecie do złudzenia ją przypominającą. Ana Lucía żali się Remedios, że Santiago już nie wróci, bo Marcelo go w sobie zabił. Marcelo zapowiada Anie Leticii, że jego zemsta dopiero się rozpoczęła. Ona odgraża mu się. Deklaruje, że zemsta zranionej kobiety jest o wiele straszniejsza.

Soledad donosi Evaristowi, że Marcelo odzyskał całą pamięć i jej groził oraz śmiał powiedzieć Anę Lucíę o Sofíi. Mężczyzna uprzedza ją, by była przygotowana, albowiem wkrótce nastąpią wielkie zmiany. Ramiro proponuje Anie Laurze, żeby rozpoczęli przygotowania do ślubu. Marcelo opowiada Ramirowi o tym, jak Ana Leticia nakryła go na pocałunku z Aną Lucíą. Ramiro domyśla się, że to nie był przypadek i pyta przyjaciela o jego dalsze plany.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. agata
  15 kwietnia 2017 o 07:16  - Odpowiedz

  Ten maeselo jaks poje…. kiedy zrozumie ze kocha Ane lucie ???

  • Laura
   25 kwietnia 2017 o 16:01  - Odpowiedz

   To tylko serial 😉 Na końcu wszyscy będą szczęśliwi jak to zawsze bywa.