Odcinek 84

W 84. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia wyjawia mężowi, że była z nim w ciąży. Emisja 4 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 84

Marcelo zaręcza Ramirowi, że Ana Leticia nie poskarży się na niego rodzinie, ani zwłaszcza nie wyjawi tożsamości jego kochanki, ponieważ niczego by na tym nie zyskała. Soledad ma żal do Any Lucíi, że traktuje ją z obojętnością. Dziewczyna proponuje matce, żeby w dowód zaufania ujawniła przed nią zawartość sekretnego pudełka. Przeżywa kolejne rozczarowanie, albowiem matka usiłuje jej wmówić, że ktoś je ukradł.

Marcelo ostrzega Iñakiego, żeby trzymał ręce z dala od Any Leticii. Ramiro wyjaśnia Iñakiemu, że właśnie mógł zobaczyć, jaki naprawdę jest Marcelo Salvaterra i uprzedza go, by z nim nie zadzierał. Julieta ma wyrzuty sumienia za to, jak potraktowała Iñakiego po śmierci Daniela. Kiedy przychodzi prosić go o wybaczenie, ten żąda od niej finansowej rekompensaty. By obie strony były zadowolone, proponuje mu układ – jeśli zjawi się na kolacji w jej domu, ona złoży podpis na czeku, którym odkupi swoje winy.

Marcelo mówi żonie, że chciałby zobaczyć, jak oznajmia rodzinie, że widziała Anę Lucíę. Ana Leticia zapowiada, że nigdy nie pozwoli drugiej siostrze przestąpić progu swojego domu, zaś by dokuczyć Marcelowi wyjawia mu sekret z przeszłości – tuż przed jego wypadkiem, zaszła w ciążę, ale nie zdążyła mu o tym powiedzieć.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze