Odcinek 85

W 85. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Marcelo dowiaduje się, że Ana Leticia chciała się go pozbyć. Emisja 5 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 85

Ana Leticia wyznaje mężowi, że straciła ciążę z winy Evarista. Marcelo uważa, że jedynym sposobem na powstrzymanie Evarista jest wyjawienie prawdy o Any Lucíi i sprowadzenie jej do prawdziwego domu. Ana Leticia zgadza się, lecz stawia trzy warunki. Marcelo zapowiada, że gdy Ana Lucía wróci do rodziny, zniknie z życia ich obu.

Evaristo oświadcza rodzinie Álvarez del Castillo, że Ana Lucía nie żyje. Na dowód swoich słów przynosi akt zgonu wystawiony na nazwisko Sofíi Hernández. Ana Laura i Ernestina płaczą. Ramiro prosi Anę Laurę, żeby mu zaufała oraz pozwoliła by razem z Marcelem zdementowali doniesienia Evarista. Evaristo nakazuje Marcelowi zostawić w spokoju Anę Lucíę, żeby mogła o nim zapomnieć, oraz nie grozić więcej Soledad. Marcelo wypomina mężczyźnie, że już raz próbował go zabić, żeby ukryć prawdę o porwaniu Any Lucíi i oświadcza, że tym razem go nie powstrzyma. Evaristo ostrzega Marcela, żeby uważał na swoją żonę, bo z zazdrości mogłaby nawet zabić rodzoną siostrę, skoro nie zawahała się zrobić tego z Jennifer. Wyjawia mu również, że kiedy przyszedł go zabić, działał z polecenia Any Leticii. Marcelo dostaje zawrotów głowy i traci przytomność.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. zlooo
  21 kwietnia 2017 o 20:27  - Odpowiedz

  ajj kurde i koniec streszczen.. oj bedzie sie działo 😀 😀 😀

 2. Justi
  21 kwietnia 2017 o 21:45  - Odpowiedz

  Nie mogę się już doczekać kolejnych streszczen. Jestem ciekawa czy Marcelo będzie z Ana Lucia.

  • Blanka
   23 kwietnia 2017 o 20:20  - Odpowiedz

   Będą razem, a Ana Laura urodzi chłopca 🙂

   • Carmen
    24 kwietnia 2017 o 20:52  - Odpowiedz

    Ana Laura nie urodzi chłopca. Bedzie w.ciazy w ostatnim.odcinku a.chlopiec który sie pojawi to.syn Any Leticii i Marcela

    • Sandra
     5 maja 2017 o 18:03  - Odpowiedz

     Dokładnie. Chłopiec jest dzieckiem Any Leticii i Marcela, co zobaczymy w późniejszych odcinkach. W dzisiejszym odcinku Ana Leticia skłamała, że poroniła. Ana Laura będzie w ciąży z Ramiro na końcu telki 🙂