Odcinek 86

W 86. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ramiro próbuje pomóc Santiagowi poradzić sobie z zaburzeniem jaźni. Emisja 8 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 86

Ramiro proponuje Anie Laurze, żeby zajęła się przygotowaniami do wymarzonego ślubu, zaś on zadba o to, by Ana Lucía była na nim obecna. Prosi ją także, aby wystrzegała się Evarista, gdyż jest bardzo niebezpieczny. Mariano zmienia zdanie i prosi Evarista, by dowiedział się, kim była kobieta, z którą w opinii architekta sprzeczała się Jennifer tuż przed nieszczęśliwym upadkiem.

Ramiro znajduje Santiaga leżącego nieprzytomnie. Po odzyskaniu świadomości Santiago wyjawia mu, że jego drugie ja, Marcelo, zaaranżowało sytuację, w której Ana Leticia przyłapała go na pocałunku z Aną Lucíą, dlatego teraz grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. W rozmowie z Remedios i Neriną Chana wyraża swoją dezaprobatę dla czynu, jakiego dopuściła się Soledad. Uważa, że nikomu nie przysługuje prawo przywłaszczania sobie cudzych dzieci. Remedios przyznaje, że zaczyna rozumieć motywy Soledad, ponieważ sama przeżywa coś podobnego z Santiagiem. Ramiro zamierza zaprowadzić Santiaga do lekarza, który pomoże mu wyrzucić z siebie Marcela.

Chana próbuje przekonać Soledad, żeby ośmieliła się powiedzieć Anie Lucíi prawdę, zanim pozna ją z innego źródła, ale ona zapiera się, że nigdy tego nie zrobi. Ana Leticia informuje Iñakiego, że odkryła już tożsamość kochanki Marcela i proponuje układ – odda mu się, jeśli powie jej wszystko, co wie na temat Any Lucíi oraz ją do niej doprowadzi. Iñaki wykorzystuje okazję. Zaciąga Anę Leticię do łóżka, zaś później wmawia jej, że Marcelo nigdy nie wyjawił mu imienia swojej kochanki oraz że nigdy nie widział jej na oczy.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze