Odcinek 87

W 87. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Santiago musi poddać się ryzykownej operacji. Obawia się jej skutków. Emisja 9 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 87

Ana Leticia jest oburzona zachowaniem Iñakiego. Zarzuca mu, że ją oszukał, żeby się z nią przespać. Iñaki daje jej do zrozumienia, że oboje spędzili przyjemne chwile oraz sugeruje, że jako przyjaciel Santiaga może wyciągnąć od niego wszystkie potrzebne informacje.

Po przeprowadzeniu licznych badań lekarz diagnozuje u Santiaga nowotwór mózgu i zaleca jego usunięcie. Santiago wyznaje Remedios ze łzami w oczach, że nie chce umierać. Ramiro namawia go do podjęcia ryzyka i poddania się operacji. Chana mówi Anie Lucíi, że Santiago toczy bitwę i nadejdzie moment, w którym będzie musiał odejść, zaś ona musi mu na to pozwolić. Santiago postanawia odłożyć operację do czasu, aż rozwiąże kilka ważnych spraw. Pełen obaw deklaruje, że nawet jeśli operacja zakończy się sukcesem, może nie powrócić jako Santiago, lecz Marcelo.

Ana Laura zdradza Valentínowi, że Ana Lucía żyje, natomiast Ramiro obiecał jej, że za sześć miesięcy pojawi się na jej ślubie. Santiago wyznaje Anie Lucíi, że bardzo za nią tęskni i przegrywa walkę z Marcelem. Ona całuje go i próbuje dodać mu sił. Evaristo przyznaje się Soledad, że wmówił rodzinie Álvarez del Castillo, że jej zmarła córka Sofía to naprawdę Ana Lucía. Santiago prosi Anę Lucíę, żeby uciekła razem z matką jak najdalej od niego.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze