Odcinek 88

W 88. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía po raz kolejny prosi matkę o wyznanie wszystkich tajemnic. Emisja 10 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 88

W rozmowie z Ernestiną Rodrigo przywołuje zdarzenia z przeszłości. Wypomina kobiecie, że nie chciała go wysłuchać, po tym jak został skompromitowany przez jej ojca. Wspomina również o Margaricie, szantażowanej przez ojca Ernestiny, który był także ojcem jej dziecka. Ernestina przypomina sobie, że Chana wspominała jej o trzech siostrach…

Soledad nie chce wybaczyć Evaristowi, że utrzymywał romans z jej matką, zaś po jej śmierci musiała zamieszkać z jego rodziną, która nią pomiatała. Ana Leticia złości się na Claudię za to, że wydała ją przed wujkiem i uprzedza, że zyskała w niej wroga. Claudia wyjaśnia, że chciała jej w ten sposób pokazać, że nie da sobą manipulować i sugeruje, aby przestała ją szkalować, a ona odwdzięczy jej się tym samym. Evaristo rozkazuje Orlandowi śledzić Anę Leticię, rzekomo w celu zapewnienia ochrony Anie Lucíi. Ana Lucía prosi matkę, żeby wreszcie odkryła przed nią swoje sekrety, jeśli chce otrzymać jej przebaczenie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Mirela
    11 maja 2017 o 11:06  - Odpowiedz

    Soledad jest siostra Ernestiny ale jaja