Odcinek 89

W 89. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki szantażuje Julietę. Chana daje przestrogę Soledad. Emisja 11 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 89

Ana Lucía przeżywa kolejne rozczarowanie, albowiem matka nie chce podzielić się z nią swoimi sekretami. Uświadamia ją, że straciła ostatnią szansę i już więcej się nie zobaczą. Santiago przyznaje się Juliecie do pobicia jej syna i deklaruje gotowość poniesienia konsekwencji swojego czynu. Soledad nie słucha rady Chany, która przestrzega ją przed dalszym ukrywaniem prawdy przed Aną Lucíą.

Iñaki wyjaśnia Juliecie, że Santiago pobił Daniela, ponieważ odkrył, że ma romans z jego żoną. Kobieta domyśla się, że Iñaki także uległ urokowi Any Leticii, dlatego traktował Daniela jak swojego wroga. Iñaki ostrzega ją, by nie ośmielała się wnosić pozwu, jeśli nie życzy sobie, by jej bogaty mąż dowiedział się, że opuściła dom i porzuciła własne dzieci. Dodaje, że odtąd on będzie ustalał zasady ich relacji, a ona musi się im podporządkować.

Ramiro zgłasza pretensje do ojca, ponieważ sprzeciwia się jego małżeństwu z Aną Lucíą. Wypomina mu, że nie zgłaszał żadnych obiekcji, kiedy zamierzał ożenić się z giną. Edmundo przypomina sobie, jak Evaristo szantażem zmusił go do przyzwolenia na tamten ślub. Viridiana zakłada się z Marianem. Zakład dotyczy Any Leticii…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze