Odcinek 90

W 90. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia wykorzystuje uległość Marcela, żeby go usidlić. Emisja 12 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 90

Ana Leticia usiłuje wmówić Viridianie, że gdy jej wuj udaje się na stronę, by odebrać telefon, to dlatego, że dzwoni kobieta na której mu zależy. Insynuuje, że tym razem jest nią Claudia. Po powrocie Mariana Viridiana z uśmiechem na twarzy zapytuje go o Claudię, zaś ten orientuje się w sytuacji i rzuca oskarżające spojrzenie w stronę siostrzenicy. Marcelo pragnie zadośćuczynić Anie Leticii za wyrządzone krzywdy. Ona wykorzystuje jego chwilową słabość, by prosić o doprowadzenie jej do Any Lucíi. Ponieważ Santiago prosi o czas, nalega, aby przynajmniej coś o niej opowiedział.

Marcelo wyjawia Anie Leticii, że czeka ryzykowna operacja usunięcia nowotworu mózgu. Żona oświadcza, że nie chce go po raz drugi opłakiwać i obiecuje, że go nie opuści. Ramiro naciska na Mariana, żeby wyjaśnił mu, dlaczego Valentín tak bardzo go nienawidzi. Tłumaczy, że Ana Laura znalazła się w niebezpieczeństwie, ponieważ niepełnosprawny chłopak zagaduje ją pod byle pretekstem. Mariano sugeruje, że Valentín obwinia go o swoje kalectwo oraz mści się na nim za to, że został oszukany i porzucony przez Ginę. Ramiro domyśla się, że chodzi o coś więcej, ale Mariano nie chce mu tego powiedzieć. Marcelo kaja się przed Aną Leticią. Mówi, że była dla niego dobra, choć on sprawił jej tak wiele przykrości. Ana Leticia odpowiada, że kieruje nią wielka miłość do niego i całuje.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. zlooo
    8 maja 2017 o 18:04  - Odpowiedz

    juz prawie koniec serialu juz tak blisko oj. bedzie sie dzialo.