Odcinek 91

W 91. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Marcelo wyjawia, że Jennifer umarła w jego ramionach. Emisja 15 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 91

Nerina jest świadkiem pocałunku Marcela z Aną Leticią. Mężczyzna próbuje się przed nią tłumaczyć, ale ona nie pozwala mu skończyć i prosi jedynie, by nie igrał z uczuciami tej, która naprawdę go kocha. Kiedy później Ana Lucía prosi Marcela o spotkanie, on odmawia. Julieta oferuje Iñakiemu pieniądze w zamian za dotrzymanie jej towarzystwa. Kobieta łudzi się, że wspólnie spędzony z synem czas pomoże jej otrzymać jego przebaczenie, a nawet zdobyć jego miłość.

Marcelo wyjawia Ramirowi, że choć Ana Leticia wciąż się na niego gniewa, nie odtrąca go, co odbiera jako dowód jej szczerej miłości. Proponuje również, żeby wyjaśnili kwestię zaginionej siostry. Ramiro ostrzega przyjaciela, by nie dał się zwieść podstępom żony, którą nazywa okrutną i mściwą. Mariano oznajmia Anie Leticii, że planuje wnieść prośbę o ponowne otwarcie sprawy śmierci Jennifer i dotrzeć do kobiety, z którą się kłóciła. Kiedy dowiaduje się od Marcela, że Jennifer umarła na jego ramionach, wymierz mu cios. Marcelo nie pozostaje mu dłużny, po czym proponuje, żeby porozmawiali o śmierci Giny. Następnie, w rozmowie z ojcem, oświadcza, że nie pozwoli swojemu drugiemu ja, Santiagowi, przejąć nad nim kontrolę oraz że Remedios nic dla niego nie znaczy. Facundo insynuuje, że bez wahania mógłby się jej pozbyć.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. zlooo
  8 maja 2017 o 18:06  - Odpowiedz

  wkurza mnie ten ojciec >.<
  myslalam ze juz sie nie pojawi :c

  • Sandra
   15 maja 2017 o 12:05  - Odpowiedz

   Niestety Facundo będzie w serialu do końca 🙁