Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ramiro dowiaduje się od Marcela o romansie Mariana z Giną. Emisja 17 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 93

Mariano przyznaje się Viridianie, że utrzymywał romans z Giną, gdy ta była narzeczoną Ramira, zaś po jej śmierci nie widział potrzeby informowania o tym Ramira. Viridiana namawia go, żeby zdobył się na szczerą rozmowę z Ramirem i nie obawiał się reakcji Any Laury.

Claudia prosi Valentína, aby opowiedział jej wszystko co wie na temat zaginionej siostry Any Laury. Rzekomo potrzebuje tematów do rozmów z Marianem. Valentín mówi, że nie posiada zbyt wielu informacji i naśmiewa się z Any Laury, której przeczucie podpowiada, że Ana Lucía żyje. Claudia sugeruje, że dziewczyna może mieć rację, a jeśli doprowadziliby zaginioną siostrę do jej rodziny, on wygrałby rywalizację z Ramirem, zaś ona miałaby Mariana u swoich stóp. Ramiro zapewnia Anę Laurę, że jest bliski dotarcia do Any Lucíi. Nerina uprzedza Remedios, że jej córka widziała Anę Lucíę, a teraz nie może nawiązać z nią kontaktu.

Ramiro podpytuje Marcela o okoliczności śmierci Giny. Chce, żeby wskazał mu zabójcę jego byłej narzeczonej. Marcelo wskazuje na mężczyznę, który dla niego pracował, żeby okraść Ginę. Wyjawia również, że Gina zdradzała go z Marianem i oboje śmiali się za jego plecami, dlatego zasłużyła na los, jaki ją spotkał. Ramiro wścieka się na przyjaciela za jego opryskliwe zachowanie i dodaje, że nie ma prawa decydować o niczyim życiu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. agata
  8 maja 2017 o 10:32  - Odpowiedz

  Kto wie jaka tajemnice ukrywa babcia !!!!??

 2. agata
  8 maja 2017 o 10:36  - Odpowiedz

  Amy leticia laury

 3. Sandra
  8 maja 2017 o 18:46  - Odpowiedz

  W którym odcinku wszystkie siostry się poznają i cała rodzina pozna prawdę?