Odcinek 94

W 94. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Soledad otrzymuje kolejną szansę rozmówienia się z Aną Lucíą. Emisja 18 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 94

Evaristo zaręcza Soledad, że jeśli wszystko pójdzie po jego myśli, nikt nie rozdzieli jej z Aną Lucíą. Jednakże musi zdobyć się na szczerość i wyjawić przyszywanej córce prawdę. Zaznacza, że tylko wtedy zdobędzie jej przebaczenie. Marcelo przyznaje się Ramirowi do zabicia mężczyzny, który zabił Ginę. Jako powód podaje niełaskę wobec zdrajców. Nie próbuje tłumaczyć się przed przyjacielem, wysoce zdumionym jego wyznaniem. Dodaje jedynie, że wszyscy, którym ufał, go zdradzili.

Ana Lucía wraca do Soledad, by powiedzieć, że wie o jej wcześniejszej znajomości z Marcelem oraz o tym, że jej groził. Powtarza również słowa Marcela, który zachęcał ją do ucieczki. Soledad uważa, że tak właśnie powinny zrobić, lecz Ana Lucía się sprzeciwia. Oznajmia, że nigdzie się nie ruszy, dopóki nie pozna całej prawdy. Ana Leticia kaja się przed wujem. On zmusza ją, by przeprosiła Viridianę i Soledad za to, jak je potraktowała.

Julieta namawia Iñakiego, żeby odsunął się od Any Leticii, gdyż ta jedynie się nim bawi, jak wcześniej z Danielem. Iñaki nie przyjmuje rady od matki. Żąda natomiast więcej pieniędzy. Ramiro zwraca się z pretensjami do Mariana. Wypomina mu, że romansował z Giną, choć wiedział, że była jego narzeczoną.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze