Odcinek 95

W 95. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Marcelo próbuje zabić Remedios. Claudia oszukuje Viridianę. Emisja 19 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 95

Mariano wyjaśnia Ramirowi, że związał się z Giną na długo zanim została jego narzeczoną, o czym nie miał pojęcia, ponieważ Gina zwodziła go tak samo jak jego. Maribel mówi Anie Lucíi, że widziała kobietę łudząco podobną do niej. Ramiro mówi Marianowi, że zerwał z Giną, gdy odkrył jaka jest naprawdę, a jednocześnie zdał sobie sprawę, że jego prawdziwą miłością jest Ana Laura. Mariano przyznaje, że cieszy się z wyboru bratanicy oraz oferuje mu swoją przyjaźń.

Marcelo grozi Remedios śmiercią. Jest przekonany, że zabicie kobiety uwolni go raz na zawsze od Santiaga. Jednakże jego drugie ja powstrzymuje go przed popełnieniem zbrodni. Maribel snuje teorię o siostrze bliźniaczce Any Lucíi. Sądzi, że Soledad ją utraciła, dlatego Ana Lucía zaangażować się w jej odnalezienie. Javier uprzedza ją, że miesza się w bardzo delikatną sprawę.

Claudia usiłuje wmówić Viridianie, że Mariano jest kobieciarzem. Viridiana domyśla się, że przez kobietę przemawia zazdrość i nie daje się oszukać. Nie przejmując się reakcją Any Leticii, ani własnego ojca, Marcelo zaprasza Remedios do rezydencji, gdzie odbywają się zaręczyny Any Laury z Ramirem, i przedstawia jako swoją drugą matkę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Sandra
    9 maja 2017 o 15:24  - Odpowiedz

    Teraz akcja się rozwija 🙂 Ana Lucia pozna prawdę! 🙂