Odcinek 96

W 96. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia usiłuje zjednać sobie Remedios, nawet oszustwem. Emisja 22 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 96

Rozgniewany na syna Facundo zwraca się do niego z pretensjami o to, że wprowadził Remedios do rezydencji. Wytyka mu, że nie postępuje jak jego syn. Santiago oświadcza, że Remedios należy do jego rodziny i oddałby za nią życie. Facundo zapowiada, że go wyręczy i zabije Remedios, a później odzyska swojego syna, Marcela.

Ana Leticia składa Remedios fałszywą propozycję przyjaźni oraz podkreśla, że łączy je miłość do Marcela, którego ona nazywa Santiagiem. Soledad robi się niespokojna na wieść, że Ana Lucía zamierza zwrócić Anie Leticii obrączkę Santiaga. Dziewczyna uznaje, że skoro Santiago pomylił ją ze swoją żoną, spotkanie z nią pomogłoby jej wiele zrozumieć. Soledad próbuje wybić jej ten pomysł z głowy. Ana Leticia wyraża przed Remedios swoje życzenie poznania Any Lucíi i prosi, żeby ją do niej doprowadziła. Ramiro uprzedza kobietę, by nie dała się omamić Anie Letiii, którą nazywa zadufaną w sobie egoistką hipokrytką.

Ana Laura i Ramiro oficjalnie się zaręczają. Ana Leticia daje do zrozumienia Edmundowi, że podobnie jak on nie popiera tego związku. Claudia wyjawia Marianowi, że jego bratanica żyje i zobowiązuje się go do niej doprowadzić. Mężczyzna jest w szoku.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze