Odcinek 99

W 99. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Orlando wydaje Evarista. Mariano czuje się oszukany przez Anę Leticię. Emisja 25 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 99

Przekonana, że znalazła się w podbramkowej sytuacji, Soledad ze łzami w oczach błaga Anę Lucíę, żeby ją wysłuchała, zanim odbędzie rozmowę z wujem. Dziewczyna wypomina przyszywanej matce, że miała niejedną sposobność na wyjawienie jej prawdy, ale tego nie zrobiła, dlatego teraz woli wysłuchać Mariana, któremu ufa bardziej niż jej, choć w ogóle go nie zna.

Ana Leticia przypomina Iñakiemu, że musi odnaleźć Anę Lucíę, żeby ich intryga wymierzona w Isidra się powiodła. Ramiro doprowadza Orlanda do Marcela i zmusza do przyznania się do pobicia Daniela. Marcelo wścieka się. Uderza chłopaka i obliguje go do wyjawienia całej prawdy. Orlando zdradza, że działał z polecenia Evarista, który rozkazał mu zabić Daniela.

Remedios na próżno wstawia się za Soledad u Any Lucíi. Zagniewana dziewczyna nie zamierza dawać matce kolejnej szansy i woli, by wuj Mariano rozwiał jej wszelkie wątpliwości. Ernestina wyjaśnia Marianowi, że to nie Ana Laura, jak dotychczas sądzili, lecz Ana Leticia spowodowała wypadek, w którym zginęli ich rodzice. Mariano uświadamia kobietę, że Ana Leticia jest chora i potrzebuje pomocy. Ana Leticia musi się gęsto tłumaczyć przed Marianem, gdy ten wypomina jej, że wiedziała o romansie Marcela z Aną Lucíą i o niczym mu nie powiedziała. Remedios zostaje przypadkiem postrzelona przez Orlanda. Ana Leticia rozmyśla nad skutecznym sposobem pozbycia się Any Lucíi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze